BİZİ TANIYIN

Ela Web Ajans

Web sitesi yapan şirketler arasında ve uzun yıllardır bilişim sektöründe var olan Ela Design, bugüne kadar edinmiş olduğu tecrübeler ve bilgi birikimi sayesinde web sitesi tasarımı ve internet teknolojileri alanında uzmanlaşmıştır.

Titiz bir çalışma ile görselliği ön planda tutarak en güzel işleri ortaya çıkarmaya çalışıyoruz. Bir aile şirketi olmamızın vermiş olduğu avantajla müşterilerimizle sıkı dostluklar kurabilmekteyiz.

İşimizi önemsiyor ve her yeni işi yeni doğan bir bebek kadar önemsiyoruz. Her zaman çok kaliteli işler ortaya çıkarmak için çalışmakla beraber fiyat politikamızı da en ekonomik düzeyde tutmaya çabalıyoruz.

 

Sektörümüzün hizmet kategorisinde yer almasından dolayı bir liste fiyatımız maalesef bulunmamaktadır. Ama eminiz ki aklınızda ki proje için en uygun fiyatı verebilecek kapasitedeyiz.

Günümüzde web sitesi tasarımı bir lüks olmaktan çıkarak bir ihtiyaç halini almıştır. Hatta bazı sektörlerde web sitesi gerçek bir dükkandan daha fazla getiri sağlamaktadır.

Sanal dünyada kaybolmamanız için, aklınızdaki projeyi hayata geçirebilmek için size yardımcı olmaya hazırız. Tecrübelerimizi sizlerle paylaşmak adına birlikte çalışabilmeyi arzu etmekteyiz.

Sektördeki kibirli ve müşteri beğenmeyen bir çok rakibimizin aksine, gücümüzün yettiği oranda tüm insanlığa hizmet vermeye çalışmaktayız. Bize bu güveni veren hem yurt içi hem de yurtdışındaki tüm müşterilerimize buradan bir teşekkür etmeyi de borç biliriz.

k

Modern Tasarımlar

Rakiplerinizden farklı görünmenizi sağlayan, modern ve profesyonel tasarımlar ile firmanızı dijital dünyada benzersiz yapıyoruz.

Responsive Tasarımlar

Tüm cihazlarla uyumlu ve mobil cihazlara duyarlı tasarımlar ile kaliteli bir web sitesi sahibi olmanızı sağlıyoruz.

Güçlü Yazılımlar

Her ihtiyaca uygun kolay kullanımlı ve yüksek güvenlikli yazılım hizmetimiz ile web sitenizi kolayca yönetebilir ve rakiplerinize fark atarsınız.

Seo Hizmeti

Arama motorlarında zirveye çıkmanız ve potansiyel müşterilerinizi arttırmanız için çok özel çalışmalar yapıyoruz.

Kurumsal Kimlik

Firmanızın sanal dünya ile birlikte fiziksel alanlarda da en iyi şekilde temsil edilebilmesi için ihtiyacınız olantüm grafik tasarım işleriniiz yapıyoruz.

Strateji Geliştirme

Markanızı rakiplerinizden belirgin bir şekilde farklılaştırarak ön plana çıkartıyor ve daha fazla müşteri kazanmanızı sağlıyoruz.

Başta sosyal medya siteleri olmak üzere, fuar, etkinkik, tanıtım v.b. bir çok alanda kullanabileceğiniz basit tanıtım videoları ile farklı görünmenmek istemez misiniz ?

EKİBİMİZ

Tek başına bir damlayken birlikte bir okyanusuz. Kaliteli işler çıkarmanın en iyi yolu kaliteli bir ekiple çalışmaktır.

Hüseyin Yüksel

Hüseyin Yüksel

B. Mühendisi / Kurucu

Halil Yüksel

Halil Yüksel

B. Mühendisi / Proje Yöneticisi

Ayşe Yüksel

Ayşe Yüksel

B. Mühendisi / Web Yazılım

Semiha Parlak

Semiha Parlak

B. Mühendisi / Grafik Tasarım

Tanyel Çakır

Tanyel Çakır

Mimar / Grafik Tasarım ve Modelleme

Ahmet Temel

Ahmet Temel

M. Mühendisi / Web Yazılım

Ayça Köksal

Ayça Köksal

Sosyal Medya Uzmanı

Neriman Yılmaz

Neriman Yılmaz

B. Mühendisi / Seo Yöneticisi

Nalan Kuyucu

Nalan Kuyucu

B. Mühendisi / Seo Yöneticisi

Son Çalışmalarımız

Fırınımızdan yeni çıkan son projelerimizi inceleyebilirsiniz. Eğer siz de bu sayfada yer almak isterseniz hemen bize ulaşın.

YENİ BİR PROJENİZ Mİ VAR?
MERHABA DEYİN

Bize kısaca hayallerinizden bahsedin ve müşteri danışmanımız sizi arasın. Projenizi birlikte dijitale taşıyalım.