SEO Hizmeti

SEO yani Türkçe adıyla Arama Motoru Optimizasyonu hizmetimizden yararlanmalısınız.

Seo Nedir ?

Arama motorlarında pazarlamasını yaptığınız ürünlerle ilgili yapılan aramalarda ön sıralarda yer almak SEO kelimesinin genel tarifini içerir.

Profesyonel olarak herhangi bir ürünün üretimini yapıyorsanız, bu ürünü satmanın zorluklarını bilebilirsiniz. Satış ve pazarlama alanı herkesin kolayca yürütebileceği bir meslek dalı değil maalesef. Ancak ürünlerimizi satabilmek adına satış yapmamız ve bunu sürekli hale getirmemiz gerekmektedir. Şirketlerin tüm hedefi ürünlerini satabilmek ve bu sayede sürekli büyüyerek yeni işler yapabilmektir.

2017 Yılının başlarındayız ve potansiyel müşterilerin %50’ye yakını internet üzerinde varolmakta. Özellikle akıllı telefonların hayatımıza hızlıca sahip olması bu durumu daha ilerilere götürecek gibi duruyor.

Türkiye’de Online Alışveriş Yapanların Yaş Aralığı ile İlgili Bir Grafik :

Bir Web Sitesinde Yayınlanan Grafik

 

Seo nun Önemi Online Alışveriş Yaş Dağılımı

Online Alışveriş Yaş Dağılımı

Grafikten de anlayabileceğiniz gibi 18-24 yaş aralığı yani yeni nesil hızla grafiği ele geçirmeye doğru gidiyor. 24- 35 yaş aralığındaki bir sonraki nesil ise zaten grafiğin lideri. Maddi anlamda biraz daha fazla kaynağa sahip olan 24-35 arası nesil yakında koltuğu yeni jenerasyona bırakacak gibi görünüyor. Tabii önümüzdeki yıllarda satış ve pazarlamanın belki de %75’i sanal mecraya kayacak.

SEO Hizmetimiz

Tüm müşterilerimize kaliteli bir seo çalışması vermek amacınndayız. Seo zorlu ve uzun süren bir süreçtir. Doğru şekilde yapılmadığında bir anda bütün emekleriniz boşa gidebilir. Tüm işlemler titizlikle ve profesyonel bir şekilde yürütülmelidir.

Seo Hizmetinde Yaptığımız İşlemler

 • Web sitenizin analiz edilmesi
 • Anahtar kelimelerin belirlenmesi
 • Site içi ve dışı bağlantı işlemlerinin yapılandırılması
 • Mobil cihazlara uyumlu hale getirme
 • Hızlandırma çalışması
 • Sektörünüze ve Şirketinize özel Seo çalışmaları

Kaliteli bir arama motoru optimizasyonu nasıl yapılır konusunda yazdığımız yazıyıda mutlaka okuyunuz. Orta seviyedeki kullanıcılar için genel açıklamalarda bulunduk.

Rakipleriniz sanal sektörde sürekli yeni müşteriler kazanmaya başladı bile. Geç kalmadan web sitenizi ve sektörünüze uygun seo çalışmasını yaptırmalısınız.

Arama motoru optimizasyonu hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ya da aklınıza takılanları sormak için bizi arayabilirsiniz.

İsterseniz ücretsiz seo analizi yapabiliriz. Bize aşağıda belirtilenleri yollamanız yeterlidir:

 1. Web sitenizin adresi
 2. Anahtar Kelimeleriniz
 3. Kendinize rakip olarak gördüğünüz siteler
 4. Aylık çalışma mı yoksa tek seferlik seo çalışması mı?
 5. Telefon Numaranız

Bu 5 maddede belirtilenleri bize mail adresimiz üzerinden göndererek ücretsiz analiz raporunuzu 24 saat içerisinde alabilirsiniz.