Hazır Sistemler

Hazır Sistemler web sitesi sahibi olmanın hızlı ve ekonomik yoludur. Acelesi olan ya da uygun fiyatla web sitesi yaptırmak isteyenler için anahtar teslim web siteleri üretmekteyiz.

Hazır sistemler ile ilgili sıkça sorulan sorular :

Kaç Günde Teslim Ediyorsunuz ?

Hazır web siteleri siz seçiminizi yaptıktan sonra mesai saatleri içerisinde aynı gün, mesai saatleri dışında bir sonraki iş gününde teslim edilmektedir. ( Mücbir sebepler hariç )

Hosting ve Domain Fiyata Dahil mi ?

Hazır web siteleri sadece bizim sunucularımızda barındırılmaktadır. Kendi hosting paketiniz olsa bile kurulum yapılmamaktadır.

Hazır sitelerin yönetici panelini kullanarak tüm alanlarını yönetebilirsiniz. Sonraki yıllarda yıllık 60 Dolar + KDV Hosting ve SSL sertifikası yenileme ücreti bulunmaktadır.

Satın Aldıktan Sonra İade Edebilir miyim ?

Hazır web tasarımları satın almadan önce 7 gün ücretsiz deneme hakkına sahipsiniz. Deneme süreniz bittikten sonra satın alma zorunluluğunuz bulunmamaktadır.

Web Sitem Google’da Çıkar mı?

Hazır sistemlerimiz çok gelişmiş bir yazılım altyapısı ile çalışmaktadır. Bu nedenle doğru kullanıldığında arama motorunda üst düzey sonuçlar alabilirsiniz.

Teknik Destek Veriyor musunuz?

Sistemlerimizle ilgili her türlü sorununuzda bize ulaşabilirsiniz. Muhteşem bir destek ekibimiz var.

Tasarımları Özelleştiriyor musunuz?

Hazır sitelerin amacı uygun fiyata hızlıca web sitesi sahibi olmanızdır. Eğer size özel özgün bir tasarım isterseniz fiyatla ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hazır Site Örnekleri