Google Adwords Reklamı

Google Adwords Reklamcılığı diye tabir ettiğimiz google reklamları ile işinizi büyütebilirsiniz. Günümüzün en büyük potansiyel satış platformlarından biri olan internet reklamcılığı sayesinde web sitenizden yüksek oranlarda para kazanabilirsiniz.

Google Adwords tamamen Google tarafından sunulan bir hizmettir. Başta tıklama başı maliyet ödeyebileceğiniz veya gösterim başına ödeme yapabileceğiniz bir çok kategoride çalışmaktadır.

Google Adwords Reklamları

Google Adwords

Bu konuyu örneklemek gerekirse;

  • Reklamınızı metin reklamları şeklinde hazırlanıp arama motorunda tam da sizin ürünlerinizle ilgili potansiyel aramalarda görünmeniz sağlanmaktadır. Sadece web sitenize tıklama yapıldığı zaman ücret yansımaktadır. Günlük bütçenizi ayarlayarak ayırdığınız reklam bütçesinin dışına çıkmadan reklam verebilirsiniz.
  • Google Adwords, Görüntülü Reklam Ağı ve iş ortaklarının sitelerinde de reklam yayınlamanıza olanak sağlamaktadır. Bu şekilde ürününüz ile ilgili video sitelerinde ya da görüntülü aramalarda bulunabilirlik oranınız artmaktadır. Örneğin mobilya ürünleri satan bir mağazanız varsa görüntülü reklam ağı sizin için çok uygun olabilir.
  • Arama ağında telefon numaranıza yönlenmiş bir bizi arayın düğmesi oluşturarak sadece düğme tıklamaları için de para ödeyebilirsiniz.

İnternet Reklamcılığı

İnternet Reklamcılığı işinizi büyütmek için çok yararlı olabilir. Doğru kullanıldığında tam da ürün ve hizmetleriniz ile ilgili aramalar yapan potansiyel müşterilerinize hızlıca ulaşabilirsiniz.

Google Adwords da sadece sizin belirlediğiniz koşullar gerçekleştiğinde ödeme yaparsınız. Ela Design olarak Google Adwords Danışmanlığı ile sizlere yol göstermek için çalışıyoruz. Sürekli gelişen arama motoru ve reklamcılık faaliyetlerini yakından takip ederek an kaliteli hizmeti en uygun fiyata vermeyi amaçlamaktayız.

Organik Arama Sonuçları

İnternet Reklamcılığı alanından farklı olarak web sitenizin doğal arama sonuçlarından listelenmesidir. Bu listelenme kendiliğinden olabileceği gibi belirlediğiniz anahtar kelimelerde web sitenize optimizasyon yapılarak da olabilir.

Organik arama sonuçlarında görünmek için Google’a herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. Aslında sadece bir site haritası yollayarak da arama motorunda görünür olabilirsiniz.

Ancak günümüzde internet ortamındaki yoğun rekabet ortamından dolayı işler oldukça zorlaşmıştır. Eğer seo ile ilgili bilgi sahibiyseniz Hizmetlerimiz kısmında SEO Hizmeti başlıklı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Arama motoru optimizasyonu ile ilgili daha detaylı bilgilerin yer aldığı sayfamızı incelemenizi öneririz.