Felsefemiz

Doğru olduğundan emin olduğumuz 5 madde :

1: Müşterinin hayallerine odaklan;

Herkes için tasarım zevki farklıdır. Modern tasarımlarda belli çizgiler olsa dahi kimin güzel görünen bir tasarım kimi için kötü olabilir.

Bu noktada müşterimizi bazı bölümlerde yönlendirsek bile genel olarak onun hayal ettiği tasarımı sunmaya çalışıyoruz.

2: Tek bir şeyi; en iyi şekilde yapmak;

Bizim işimiz web tasarım yapmak. Sadece işimize odaklanır ve işimizle ilgili geliştirmeler yaparız.

Kurumsal kimlik, marka, logo, bazı özel yazılımlar istisna olmakla beraber, işimizin dışında alanlarda enerjimizi harcamayız. Mesela;

Fotoğraf çekmeyiz, 360 derece çekim yapmayız, bilgisayar tamir etmeyiz, gerekmedikçe hosting ve domain satmayız,

3: Dürüst olarak para kazanabilmek;

Sektörümüz rekabetin en yoğun yaşandığı  sektörlerden bir tanesidir. Küçükten büyüğe binlerce web tasarım firması ya da freelance web tasarım hizmeti veren kişi bulabilirsiniz.

Biz farklılığımızı en çok da dürüstlüğümüze borçluyuz. İstiyoruz ki kazandığımız müşterilerimiz bizden uzaklaşmak yerine daha çok yeni müşteri getirsin.

Belki küçük bir web tasarım şirketiyiz ama dürüstlüğün önemini biliyor ve müşterilerizle birlikte büyümeye devam ediyoruz.

4: Zorlaştırmadan kolaylaştırmak;

Kendimizi sürekli geliştiriyoruz. En kullanışlı kontrol panellerini yazmak ve sürekli güncel tutmak için uğraşıyoruz.

Yönetim paneline giriş yaptığınızda kendinizi uçak kokpitinde sanmayın diye her detayı düşünüyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel geliştirilebilir yazılımlar sunmaktayız.

5: Ucuz pahalıdan iyidir;

En ucuz olduğumuzu iddia etmiyoruz, hatta böyle bir çabamız da yok. Ancak sektördeki kibirli rakiplerimizin aksine herkesin en iyiyi hakettiğini düşünüyoruz.

Tabii ki özgün bir tasarıma paha biçmek zor. Ama iddia ediyoruz, özgün bir tasarımı en ekonomik fiyata yapacak kişi biziz.